IGFA' YA HOŞGELDİNİZ

Bazen, iki insanın sözü veya el sıkışması 10 sayfalık anlaşmadan daha değerlidir.

Birçok internet portallarında bulunan şüpheli teklifler, siz alıcıları - satıcıları ve üreticileri yanlış yönlendirerek, profesyonel satıcı firmaları diğerlerinden ayırt etmekte zor durumda bırakıyor. Oluşan zararlardan dolayı birileri mahkemelere başvururken, diğer makinecilere zarar vermektedir. İşlerini sevgi ve bağımlılıkla yürüten makineciler bu durumdan etkilenip daha çok çaba sarf etmelilerdir.

IGFA, 2. el makinecilerin bulunduğu bir uluslararası birliktir. Bu birlik Drupa 2012 Düsseldorfta kurulmuştur, ve merkezi Isviçre Wintherthur dur. IGFA üyeleri, tüm iş faaliyetlerinde mesleki etik ve yüksek bir güvenilirlik derecesi kanıtlamak için taahhütte bulunurlar.Her zamanki satın alma ve satışlar dışında, bu birlik aynı zamanda teknik, lojistik ve finansal yönetimleri içerir. IGFA üyeleri doğrudan rekabet içinde olduğunda, birbirlerine saygı kuralları çerçevesinde davranmak zorundadırlar.

IGFA bir kalite etiketidir, aynı zamanda üyelerinin iyi bir üne sahip olduğunu karakterize etmektedir. Bu onlara sunduğu ciddi verimlilik ve güvenilirliği hakkında teklif edilen makinelerin ciddi tam ve doğru bilgiler olduğunu kanıtlar ve işlerini tam bir ciddiyet içerisinde sürdürdüklerinin kanıtıdır.

İşinizin güvenligi için risk almayın IGFA ile irtibata geçin!

Theurel Patrice
Veznedar
Theurel Patrice
René Graf
Başkan
René Graf
Alberto Rui
Sekreter
Alberto Rui